Series
Ratings
389
The DinosaursRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5

Black Butler Public School ArcRated ★ 2.5

My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 1.5
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 2.5
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 2.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0