Movies
Ratings
326
Edge of TomorrowRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0

HuntRated ★ 3.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0

Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Gintama: The FinalRated ★ 3.0