Series
Ratings
68

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 4.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
B: The Beginning SuccessionRated ★ 1.5
SK8 the InfinityRated ★ 3.0
Heaven's Design TeamRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.5
B: The BeginningRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0