Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.5

DerangedRated ★ 3.5

The SuspectRated ★ 3.5

Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5

Despicable MeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0