Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.5
SpliceRated ★ 2.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 1.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5

NightcrawlerRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0

Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
Shall We Kiss?Rated ★ 3.0

The HoleRated ★ 3.0
Miss ViolenceRated ★ 2.5
Terrifier 3Rated ★ 2.5
The AeronautsRated ★ 3.0
OshinRated ★ 2.0

ThirstRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 3.5