Series
Ratings
161

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
HumansRated ★ 4.0

Migi & DaliRated ★ 3.5
Flack Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.5

The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Geek GirlRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5