Titles you rated

13 Going on 30Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 0.5
StorksRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Dark WaterRated ★ 2.5
The StrangersRated ★ 3.5
The EyeRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
APT.Rated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.0

The PhoneRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0