Series
Ratings
40
Queen MantisRated ★ 2.0
Making a Murderer Season 2Rated ★ 4.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 5.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5