Movies
Ratings
197

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0

Citizen of a KindRated ★ 3.0

Porco RossoRated ★ 4.0

The Wind RisesRated ★ 2.0

Castle in the SkyRated ★ 3.5