Series
Ratings
108
Anne ShirleyRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5