Series
Ratings
13
GiantRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0