Series
Ratings
166
MirandaRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.5

원피스 1기Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5

Crime Scene 3Rated ★ 3.5

Crime SceneRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 3.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.5
매직 쿵! 르네상스Rated ★ 2.5

Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5

Tokyo GhoulRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5