Series
Ratings
52
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0

InsiderRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.0