Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 4.5
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Murder ReportRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Ghost GameRated ★ 1.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0