Movies
Ratings
448
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0

The HuntRated ★ 3.0
One Perfect DayRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 4.0
The Perfect FishplateRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5

Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.5
The JungleRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5