Series
Ratings
174
The Man with 1000 KidsRated ★ 4.0

I Am SoloRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0

The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0