Movies
Ratings
1562
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 2.5
MercyRated ★ 1.5
HamnetRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 1.5
HumintRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 2.5