Series
Ratings
239
Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5

To Your EternityRated ★ 3.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5

The Promised NeverlandRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Court of GoldRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Imagineering StoryRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0

Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 0.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0