Movies
Ratings
32
Loving VincentRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.0
MulanRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5

Source CodeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0