Series
Ratings
30
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0