Series
Ratings
15
SignalRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0

GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0