Titles you rated

A Way StationRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 3.0
Layer CakeRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5

The FortressRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5

The Spy Gone NorthRated ★ 4.5

ExitRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 2.0

DriveRated ★ 3.0