Titles you rated


The Front LineRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5

The Divine MoveRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5

WhiplashRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0