Movies
Ratings
672
The Great FloodRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Family PackRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
Lang Lang Plays DisneyRated ★ 3.5

Forbidden FairytaleRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0

About FamilyRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0