Series
Ratings
445

The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Double troubleRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5