Movies
Ratings
1911
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5

Kraven the HunterRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Man: Most WantedRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
NamelessRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0

Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.0

The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.5