Movies
Ratings
284
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The CureRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0

Late AutumnRated ★ 3.0