Movies
Ratings
29
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 4.0