Series
Ratings
31
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0

The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0

The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5

The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5

The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5