Movies
Ratings
12

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.0