Movies
Ratings
48
InterstellarRated ★ 2.0

AssassinationRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5

The Boy and the HeronRated ★ 0.5

WhiplashRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0

VirusRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0