Titles you rated

RunRated ★ 4.0
Yellow ElephantRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0

Another ChildRated ★ 4.0

Tune in for LoveRated ★ 1.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Last ChildRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.0
Butterfly SleepRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. MoRated ★ 4.0
RomaRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
At Cafe 6Rated ★ 2.0

Midnight SunRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0