Movies
Ratings
16
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0