Series
Ratings
99
Outlander Season 6Rated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 23Rated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 22Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims UnitRated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 20Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 6Rated ★ 5.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 7Rated ★ 5.0