Series
Ratings
21
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The ActRated ★ 4.0

Tokyo GhoulRated ★ 4.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0

Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0