Titles you rated

Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 0.5
The Buccaneers Season 1Rated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 4.0
We Were the Lucky OnesRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
LegionRated ★ 2.0
LegionRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 0.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0