Series
Ratings
202
Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 4.0
The Girl I Like Forgot Her GlassesRated ★ 3.5
Kakegurui ××Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Reign of the Seven SpellbladesRated ★ 2.5

My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1Rated ★ 1.5
Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 4.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 4.5
Accel WorldRated ★ 3.5
Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0