Movies
Ratings
288
Good NewsRated ★ 4.0
Marguerite's TheoremRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.0
Empire of the SunRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 4.0
AwokeRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 0.5

Running TurtleRated ★ 3.5
GullRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5