Titles you rated

War MachineRated ★ 3.5
HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5

Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0

Jurassic WorldRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5