Titles you rated

Get OutRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 1.5