Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5