Series
Ratings
199
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
The MissingRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Color of WomanRated ★ 3.0