Movies
Ratings
38
Minority ReportRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 5.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0

Green BookRated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0