Series
Ratings
11

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5

Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0

The Promised NeverlandRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 4.0
Jekyll & HydeRated ★ 5.0