Movies
Ratings
298
Primal FearRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0

Going by the BookRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0

Guns & TalksRated ★ 3.0

Highway StarRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0

The FivesRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0