Series
Ratings
39
Doctor WhoRated ★ 1.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5

Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0