Series
Ratings
12
Killing EveRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.5

The Beauty InsideRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 3.0