Titles you rated
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Madame BovaryRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
No Game No Life: ZeroRated ★ 0.5

Blood and TiesRated ★ 1.0
LadybugRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5

AkiraRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
폭풍우 치는 밤에 : 비밀 친구Rated ★ 4.0