Series
Ratings
359
Goldfish Warning!Rated ★ 4.0
KodochaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 3.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
SNL Korea Season 7Rated ★ 3.0
SNL Korea Season 6Rated ★ 3.0
SNL Korea Season 5Rated ★ 3.0
SNL Korea Season 4Rated ★ 3.0
SNL Korea Season 3Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 2Rated ★ 3.5