Series
Ratings
135
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0
개와 늑대의 시간Rated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
RAP:PUBLICRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 4.0
야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.5
Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 3Rated ★ 3.5
UMA GAMERated ★ 2.5
Busan Boys: Sydney BoundRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0